Radka, pošta Bezdružice:
Dobrý den, mohla bych dostat prosím radu, který z Vašich produktů je nejlepší:1. proti vypadávání vlasů po porodu? 2.proti bolesti kloubů (kyčle a klouby na rukou)? 3.manžel oslaví šedesáté narozeniny, má vysoký krevní tlak a srdeční arytmii, mohla bych mu u Vás něco koupit? Děkuji předem za odpověď. Jínová
12.04.2013 dne 9:36

Dobrý den, paní Jínová!


1) Při vypadávání vlasů po porodu je vhodný přípravek Reghaar vlasový stimulátor - obsahuje řadu vitaminů, minerálů a dalších látek, které mají na výživu vlasů velmi příznivý vliv. Vhodné je doplnit tento přípravek i dalším produktem z řady Reghaar - a to Reghaar vlasovým aktivátorem - což je vlasová voda, která se aplikuje přímo na vlasy (neoplachuje se). Tato vlasová voda má rovněž vliv na výživu vlasů a omezuje tak jejich vypadávání.

2) V tomto případě bych doporučila přípravek Arthrostop Rapid - obsahuje látky, které jsou odborníky vysoce ceněny právě v souvislosti s problémy s klouby.

3) Pro Vašeho muže je vhodný např. přípravek Super Omega 3 - obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro zdraví srdce velmi důležité.

S pozdravem a přáním příjemného dne

15.04.2013 dne 7:31