Cristian, Havířov:
Dobrý den.Minule jsem se ptal na Bekomplex s vitamínen C.Odepsali jste,abych si koupil v nějaké lékárně či jinde.Takto si představujete jednání se zákazníky?.Ale měli jste pravdu,radši nakoupím jinde a od jiné firmy.
04.12.2013 dne 22:26

Dobrý den,

děkuji Vám za Vás názor. Pokud my sami nemůžeme výrobek dodat, protože i to se může stát, že výrobce již nemá všechny své výrobky skladem, pak doporučujeme obrátit se na lékárnu. Lékárny mají možnost zakoupit ve velkoobchodech, kde ještě zboží může být, případně mají přímo samy v regálu.

Všem členům Klubu zdraví Walmark pak nabízíme, že i z výrobku, zakoupeného v lékárně, mohou poslat kód do věrnostního programu. Toto naše chování je velmi vstřícné k zákazníkům, snažíme se vždy udělat pro zákazníka maximum.

Děkuji za pochopení, přeji hezký den.

05.12.2013 dne 6:59