Hana, Příbram VII:
Dobrý den,mám velký problém s vlasy.V polovině května mi začaly vypadávat vlasy.Docházím ke kožnímu lékaři.Využívala jsem 100 ks potahovaných tablet METHIONINI 2x denně tabletku,v současné době užívám 1x denně BIOTIN a dále mi byla zahájena léčba tkzv."sněžení",celkem 10 kůr,ale situace se nelepší.Ve stravě u mne převažuje ovoce,zelenina,maso,bílé jogurty,celozrnné pečivo,stresy nemám,z antikoncepce mám náplast EVRA od října 2003,ta mi vyhovuje.Od r.2001-září snižuji svoji váhu vyváženou stravou a to z 89KG na současných 72KG,takže postupně,pomalu, nepravidelně cvičím.Ze šampónů používám pouze Wichy včetně ampulek a na radu kadeřnice 3 den užívám REVALID.Nevím,kde se stala chyba.Můžete ,prosím,poradit?Děkuji .
19. 7. 2004 dne 0:00
Bohužel nelze přesně určit příčinu vypadávání vlasů takto na dálku. Z informací, které jste ve svém dotaze uvedla je patrné, že životosprávu máte v pořádku. Pravděpodobně se může jednat o nedostatečný příjem některého z důležitých elementů pro zdraví vlasů. Zkuste využívat balení současně užívaného přípravku a uvidíte výsledek. Pokud byste nebyla spokojena, doporučuji Vám vyzkoušet ze sortimentu Walmark přípravek Reghaar stimulátor, z příznivými účinky se dá rovněž počítat v případě užívání přípravku Viaderm.
21. 7. 2004 dne 0:00