Kochova, Medna:
Dobry den,mam nekolik otazek.Pred asi 2 roky jsem mela zanet stitne zlazy,pak snizenou funkci,pak bylo opet vse o.k. a k tomu bojuji par let jiz bezmocne s vysokymi obema cholesteroly,mam spatnou imun.system,nizky tlak a trpim zanety,a nyni jeste alergii na bodnuti hmyzem.Ptam se,zda hliva ustricna forte,ci s rakyt.olejem by mi mohla pomoci ,abych nemusela brat leky,ktere nepomahaji a jen me nici a neleci..Dekuji Kamila K. p.s momentalne mam ATB a je mi spatne,jiz asi 8 dni mam boleni bricha,obcas krece,a o vikendu se pridal prujem..a jsem hrozne unavena,ale to je jiz dlouhodobe
12.08.2013 dne 18:34

Dobrý den,

přípravky s hlívou jsou v souvislosti s imunitním systémem dobrou volbou. V žádném případě však nedokáží nahradit léky, které Vám doporučil lékař - jejich případné vysazení či nahrazení jiným léčivem vždy konzultujte s ním!

Udáváte problémy v souvislosti s užíváním antibiotik. V tomto případě bych Vám doporučila přípravek Laktobacily FORTE s fruktooligosacharidy, který ve svém složení obsahuje živé bakteriální kmeny, jejichž užívání je právě při a po užívání antibiotik vhodné.

S pozdravem a přáním pěkného dne

14.08.2013 dne 7:31