Žaneta, Ostrava:
Dobrý den,mám na kontě 123 wk,synovi se líbí hrníček s Marťánkem,tak jsem ho objednala....no má to háček...hrníček nelze objednat,protože poštovné je 100 wk???Co to je za blbost,nikde jsem za dárky věrnostního klubu neplatila poštovné....jsou to dárky za věrnost,tak jaké poštovné???
05.10.2015 dne 16:05

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o náš věrnostní program.

Informaci o podmínkách a platbě poštovného máme uvedenou ve Stanovách Klubu zdraví odst. 5.5.10 - viz. níže:

5.10 U objednávky pouze za WK nad 250 Wk hradí poštovné odesílatel, tedy Walmark, a. s. Při objednávce nižší než 250 Wk hradí poštov­né objednavatel. Poštovné je účtováno ve výši 100 Wk a člen na něj musí mít nastřádán dostatek Wk.

Členství máte platné od r. 2009. Registrací do Klubu zdraví Walmark klient potvrzuje souhlas s Obchodními podmínkami a Stanovami.

Po dobu členství jste u nás zatím z věrnostního programu neobjednávala.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

06.10.2015 dne 9:54