Petr, Žďár nad Sázavou:
Dobrý den,mám bolesti pod čéškou kolenního kloubu při chůzi do schodů, někdy i ze schodů. Nedokáži se orientovat, který produkt by mi pomohl. Zaujal mě produkt Super Kolagen. V nabídce máte ale i produkty Proenzi, nevím však, jaký produkt zvolit. Prosím o radu, podle jakých kritérií mám zvolit vhodný produkt pro můj problém. Děkuji moc za radu.Petr
25.09.2015 dne 2:09

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše produkty i za dotaz.

Na podporu kloubní výživy Vám můžeme nabídnout přípravky řady Proenzi (Proenzi 3+, Proenzi Comfort, Proenzi Comfort Stick, Collagen), přípravek GelActiv PRO a také Super Kolagen. Všechny tyto produkty jsou řazeny do kategorie doplňků stravy, které neléčí, ale podporují správné fungování kloubů lidského těla.

Vaše obtíže, které popisujete a hlavně bolest, nasvědčují, že je potřeba odborné vyšetření lékaře ortopeda. Také neudáváte Váš věk. Doporučujeme konzultaci s lékařem, a když budete mít užívat přípravky na podporu pohyblivosti a výživy kloubů můžeme doporučit. Pravděpodobně Vám ubývá – ztenčuje se vrstva kloubní chrupavky a pro její podporu – rozumějte její výživu, je možno doporučit výrobky, které obsahují kolagen typu II a to jsou všechny výrobky řady Proenzi i Super Kolagen a GelActiv PRO je doporučován při zvýšené zátěži kloubů (sport, těžká práce).

S pozdravem a přáním pěkného dne

25.09.2015 dne 16:24