Peter, Lázně Kynžvart:
Dobry den,leta jsem odebiral Vase vyrobky, pres manzelku,ktera delala v zdravotnickem zarizeni.Tato vyhodna forma pro mne zatin neni mozna.Proto jsem se zaregistroval jako osoba.Kdyz jsem objednaaval Vase vyrobky dost s podiven jsem zjistil, ze vyrobky pres lekarnu.cz jsou levnejsi, jak primo pres Vas internetovy obchod.Popravde mne to znacne zarazi, jak muze mit vyrobce drasi ceny jak sprostredkujici jiny internetovy obchod .Konkretne.Lecithin forte 1325 100+20ks u Vas 218.-Kč , lekarna .cz - 208.-Kc.,Prostenal s Perfect Compl. 60+20ks u Vas 464.-lekarna.cz 442.-Kc.Muzete mi laskave vysvetlit Vasi cenovou politiku? Nebo mam prejit ke konkurenci?Dekuji za Vasi reakci.S uctouPeter Oravec
23.05.2011 dne 14:16

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.

Ceny našich produktů jsou v zásilkové službě Klubu zdraví Walmark cca v 80% nižší než u jiných prodejců. Samozřejmě se může cena lišit, a to i směrem nahoru, podle prodejní podpory toho kterého produktu. Nerovnosti cen se mohou projevit právě u balení s tabletami navíc.

Pro naše stálé klienty, kteří jsou zaregistrováni v Klubu zdraví Walmark, je cena výhodná nejen z hlediska ceny produktu jeho takového, ale také proto, že ihned při nákupu náš člen získává Bonus za nákup ve formě Wk, dále po zaslání čárového kódu / a to i když koupí výrobek Walmark u jiného prodejce !!!/ získává opět Bonus za produkt ve Wk. Současně při objednávce nad 690.- Kč žádný z našich zákazníků neplatí poštovné ani balné.

Při nákupu je tedy vždy vhodné porovnat všechny parametry. V případě zásadního cenového rozdílu nás však prosím kontaktujte, budeme za to velmi vděčni.

Děkuji Vám za pochopení situace, přeji krásný den.

 

23.05.2011 dne 15:41