Anonim:
Dobrý den.Koupil jsem mému otcovi Proenzi 3+ ve vánoční akci s výherním losem.Po setření políček zjistil,že vyhrálbalení Proenzi 3+ na 2,5 měsíční užívání.Ale jaké ho čekalo zklamání,když si na kartičce přečetl,že výhry lze uplatnit jen do 28.2.2011.Nezdá se mi to moc fér,když v lékárnách toto balení ještě doprodávají,ale na ceny z výherního losu už nemáte nárok.Chci se tedy prosím zeptat,nelze los ještě uplatnit,i když už je po termínu.Moc děkuji za odpověď.
15.03.2011 dne 18:14

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.

Všechny akce a soutěže, které pořádáme, mají začátek a také ukončení. Los byl přílohou k Vánočnímu balení, akce trvala do 28.2.2011 - tedy do doby, kdy je vánoční dárek již rozbalen a los nalezen. Samozřejmě akční balení s tabletami navíc prodáváme i v následující době, a to maximálně do doby ukončení expirace, tzn. v tomto případě nejméně do r. 2013.

Los již nelze uplatnit, je přesně vyznačena doba, do kdy akce trvá. V rámci klientského přístupu však mimořádně uděláme výjimku, pošlete prosím tento los přímo na moje jméno a příjmení do Zákaznického servisu. Ověříme, zda se jedná o výherní los a pošleme drobný dárek. Na výhru již opravdu není nárok.

S přáním krásného dne

16.03.2011 dne 13:07