Cornelia, Braila:
Dobrý den,jsem členka klubu,dlouholetá a ptám se co mám brát za výrobek,když mě DR.našla cukr,8,2.nikdy jsem neměla problémy,v loni jsem měla rok blbec jak se říká,tudíž nervy,mohlo by to také třeba vyvolat cukrovku?Beru Pradaxu na ředění krve,po druhém odběru mě cukr stoupl,při prvním jsem měla 7,2.děkuji Marie
28.05.2016 dne 16:51

 

Dobrý den paní Havrlíková,

zvýšená hladina glykemie je častým jevem. Její hladina je závislá na mnoha faktorech, stavu slinivky břišní, vaší hmotnosti, pohybu, stravovacích návycích a dalších...

Pokud chcete hladinu glykemie upravit, doporučuji velice pravidelně jíst, ideálně 5x denně, tzv. racionální stravu. Dostatek ovoce a zeleniny pro kvalitní příjem vlákniny, bílkoviny a kvalitní tuky ze semen a za studena lisovaných tuků. Co se týče sacharidů (tedy příloh a cukrů) ty by měli být tzv. komplexní, tedy ty které uvolňují pomalu cukr z krve. Jsou to zejména potraviny celozrnné (ne cereální ani vícezrnné).

Z našeho portfolia doporučuji produkt DIALEVEL který obsahuje látky (skořice, chróm), které pomáhají udržet hladinu krevního cukru.

https://www.klubzdravi.cz/produkty/dialevel_660.aspx

Zvyšte pohyb, u něhož se cukr z krve zpracovává a jak jsem již říkala jezte pravidelně, dostatečně pijte, relaxujte, a cukr se jistě opět dostane na fyziologické hladiny.

Přeji mnoho zdraví a příjemný den

30.05.2016 dne 11:41