Jaroslava, Slavkov:
Dobrý den,jen poznatek,¨-užívám cokoliv co je ověřeno mými známými a vyhovuje mi....Pzn.se týká Vašeho výborného Urinalu-užívá ho hodně mých známých. Nyní jsem ho při problémech doporučila dceři,která bydlí jinde,nic jí nepomáhalo,sama si koupila co jí doporučili jiní,k lékaři nešla, až když jsem za ní přijela,šla jsem do lékárny pozn.Opavsko- a personál mě přesvědčoval na jiné tzn.s přívlastkem urinaly, tak jsem koupila pro ni něco takového od jiného výrobce - bohužel jí to nepomohlo, šla k lékaři, dostala antibiotika, přesto jí po využívání antib.nebylo dobře. Až jak přijela k nám domů, vzala si Walmark Urinal,který vždya mám v zásobě a okamžitě jí pomohl. Vzala si mé zásoby a pokračovala v léčbě. Asi po měsíci jsem já měla tyto problémy, dcera zrovna jela k nám domů, tak se stavila do lékárny -jiné než já jsem byla já, a zase jí personál přesvědčoval na jiné tzn.Urinaly, až jak mi řekla dcera že zvýšila hlas že chce pouze výrobce Walmark. Píšu to jen tak, že Vaše výrobky si musí člověk pokud neobjednává přes internet doslova vynutit.....jen at víte.... týká se z vlastní zkušenosti lékaren z Opavy, a Bolatic....Přeji hodně zdaru - Zdraví Králová J.
14.01.2016 dne 19:41

Dobrý den paní Králová,

děkujeme, že jste nám napsala Váši osobní zkušenost. Velmi si toho vážíme a jsme rádi, že Vám i Vaší dceři Urinal pomáhá.

Kdykoliv si jej můžete objednat i v našem Klubu zdraví Walmark a to v e-shopu nebo telefonicky na bezplatné lince 800 141 141.
Nyní jej máme v akčním balení Urinal 60 tob. + Urinal AKUT Forte 10 tbl. za cenu 349 Kč.

Přejeme Vám hlavně hodně zdraví.

S pozdravem a přáním hezkého dne,


 

08.02.2016 dne 14:02