Anonymní:
Dobrý den. Jelikož mám již dlouho problémy s moč. cestami spojené s problémy ženskými, začala jsem užívat Urinal, při kterém se mi dostavily podobné problémy jako při zánětu moč. měchýře. Jenom s tím rozdílem, že řezání se objevovalo nepravidelně, např. až večer nebo za 2 dny a pod., a pociťovala jsem bolesti v oblasti ledvin až po odchod močem. Je možné, že by šlo o ledvinový písek? Po dobrámí Urinalu se vše uklidnilo a občas mě bolí v okolí ledvin. Ptám se, jestli může jít o vyčištění ledvin a jestli mám léčbu zopakovat. Myslím, že po využití 30 tbl. jsou mé potíže mírnější. Za odpověď děkuji.
5. 2. 2004 dne 0:00
je možné, že shodou okolností jste prodělala při užívání Urinalu zánět močových cest či se objevilo jiné onemocnění. Pokud by se opět tyto potíže vyskytly a byly vážnějšího rázu, rozhodně doporučuji konzultaci s lékařem. Nicméně Urinal můžete užívat i nadále, pomáhá snižovat riziko opětovného vzniku zánětů močových cest.
9. 2. 2004 dne 0:00