Jan, Příbram II:
Dobrý den,je mně 68 let a již 20 let mám cukrovku. Důsledkem je např. tzv. skleróza. Poraďte mně jaký bych měl užívat prostředek aby došlo k jejímu pomalejšímu nástupu.
21.04.2016 dne 16:13

 

Dobrý den pane Novotný,

předpokládám, že nehovoříte o skleróze jako o diagnóze, ale o tzv. zapomínání.

Cukrovka je stav, kdy tělo neumí regulovat hladinu cukru. Může tedy nepříjemně klesnout až do velmi nebezpečné hypoglykemie, či se držet ve vysokých hodnotách hyperglykemie.

Vysoká hladina glykemie, je buňkám nepříjemná, hlavně z dlouhodobého hlediska. Buňky celého těla se tímto opotřebovávají rychleji a může docházet k jejich narušení.

 

Doporučuji tedy stravou a dobrou spolupráci s lékařem korigovat hladinu cukru. Pravidelná strava, dostatek bílkovin, komplexní sacharidy a samozřejmě léky od lékaře užívané přesně podle doporučení. To by měl být základ.

Pro doplnění režimu doporučuji přípravek, který může pomoci udržet hladinu krevního cukru a to Dialevel, který obsahuje chrom a skořici, díky čemuž pomáhá tuto hladinu krevního cukru udržet v normě.

Co se týče udržení svěží paměti a aktivního mozku, doporučuji například produkt MemoPlus, který obsahuje Ginko Bilobu pro podporu přirozeného fungování mozku a také pro udržení zdravě fungující paměti.

Obsažený vitamín B6 přispívá k správnému fungování nervového systému a udržuje správný energetický metabolismus.

 

Přeji příjemný den a mnoho zdraví

25.04.2016 dne 10:36