Dagmar, Olomouc:
Dobrý den,jak je již dlouhodobým a velmi nepříjemným stavem u výrobků Nature´s Bounty, vůbec nejdou odlepit kódy u těchto výrobků (na rozdíl od uživatelsky mnohem příjemnějšího balení výrobků Walmark v krabičkách, které se jednoduše vystřihnou).Já osobně jsem asi po 20 minutách opatrného seškrabávání (jinak to nelze nazvat) obtížně sundala nálepku od výrobku Zinek Forte 25 mg (100 t), ovšem začátek kódu se ASI poškodil, protože když jsem se pokoušela zjistit hodnotu Wk na vašem webu, bylo mi tam sděleno, že tento kód neexistuje.Pokud dobře vidím, zůstal mi mi údaj 74312 02000 1 - ale váš systém mi hlásí chybu a nenalezení výrobku. Můžete mi prosím laskavě sdělit přesný údaj u tohoto výrobku? A další dotaz: Proč výrobce N´SB není schopen udělat samolepku na lahvičku, resp. krabičku takovým způsobem, aby šla NORMÁLNĚ a rychle odlepit? Děkuji za odpověď na oba dotazy.PhDr. Dagmar Budíková
31.07.2013 dne 17:43

Dobrý den paní Budíková,

děkujeme za Váš dotaz.

Je nám líto komplikací při odlepování čárového kódu u produktů Nature's Bounty. Bohužel americký výrobce nám v tomto nevyšel vstříc a nálepky pro snadnější odlepování nijak neupravuje. Ostatní zákazníci doporučují lahvičky nahřát, např. fénem na vlasy.

Do věrnostního programu KZW můžete zasílat i částečně poškozené čárové kódy, důležité je zachované koncové čtyřčíslí (u Nature's Bounty včetně posledního čísla). K poškozenému kódu vždy dopište informaci, o jaký produkt se jedná včetně velikosti balení.

Výrobek NB Zinek Forte 25 mg 100 tab. má bonusovou hodnotu 9 Wk. Pro ověření hodnoty čárového kódu stačí zadat na stránce http://www.klubzdravi.cz/ean.aspx poslední čtyřčíslí "0001".

V případě jakýchkoliv nejasností doporučuji kontaktovat bezplatnou zákaznickou linku 800 141 141 (prac. dny 7-19 hod.).

Přeji hezký den.

01.08.2013 dne 10:36