Petra, Roudnice n.L.:
Dobrý den,doporučíte mi nějaké vitamíny pro diabetika 1.typu??,Doporučeno je : Nejběžnějšími doplňky stravy v případech diabetu jsou některé vitamíny B-komplexu, vitamíny A a D (5000 mj denně) a omega-3 mastné kyseliny z rybího oleje či jiných zdrojů (cca 1000 mg denně). Všichni lidé trpící diabetem by měli užívat extra vápník a hořčík, mořské řasy a enzymy na správné trávení. Rovněž doplňky stravy obsahující zinek a chrom, často také selen.
25.08.2014 dne 13:12

Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz.

Z naši nabídky doplňků stravy Vám ráda doporučím výrobek Dialevel , který je vhodný pro diabetiky , pre-diabetiky s obecnými preventivními opatřeními (diety a cvičení), osoby s poruchou glukózové tolerance a osoby s nadváhou.

Dialevel obsahuje tři aktivní látky , kyselinu alfa-lipoovou, skořici a chróm.

  • Skořice pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi .
  • Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi , a také napomáhá k správné funkci metabolismu tuků, cukrů a bílkovin.

Přípravek obsahuje optimální kombinaci 3 látek s klinicky ověřeným účinkem.

V kombinaci s Dialevelem je možné užívat i Vámi zmiňované běžné doplňky stravy. Veškeré tyto doplňky samozřejmě naleznete v našem sortimentu. Pokud se pro Dialevel rozhodnete, není nutné zvlášť doplňovat chrom.

V případě jakýchkoliv doplňujících informací nás můžete kontaktovat i telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 141 141.

S pozdravem,

25.08.2014 dne 13:57