Hana, Nový Bor:
Dobrý den dnes mi přišel klubový časopis a je od vás daná akce od 15.2. dvojnásobný bonus za čárové kódy já je poslala 21.2 a dvojnásobně jste mi je nepřičetli.A ještě otázka na výhodu v členství v bodě 13 uvádíte jednou ročně libovolnou objednávku zdarma má to ještě nějaké podmínky? Předem děkuji za vaši odpověď s pozdravem Borkovcová Hana
01.03.2013 dne 15:22

Dobrý den paní Borkovcová, děkuji Vám za dotaz.

V časopise uvádíme akci dvojnásobný bonu s tímto textem: Nakupte v našem zásilkovém prodeji v období od 15. 2.  do 12. 4. 2013 a my vám automaticky připočítáme WK za nakoupené produkty. Pokud navíc pošlete čárové kódy na adresu našeho zákaznického servisu, bude vám jejich hodnota ve Wk připočítána podruhé.

Akce probíhá pouze tímto výše popsaným způsobem.

Na straně 17 únorového časopisu uvádíme v bodu 13: jednou ročně doručení libovolné objednávky zdarma - jedná se tedy pouze o doručení, tedy bez poštovného. Týká se pouze TOP klientů - viz ztrahovátko ve sloupci TOP klient.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den.

04.03.2013 dne 11:56