Anonymní:
Dobrý den,dne 24.3.2004 jsem u Vaší společnosti učinila objednávku. Ta mi byla během týdne doručena a také zaplacena. Chtěla bych se zeptat, proč je v sekci Moje objednávky stále ve stavu přijata a kdy mi budou připočteny Wk za tuto objednávku na moje konto. Předem děkuji za odpověď.
2. 5. 2004 dne 0:00
Dobrý den, dovolte mi abych Vám připomenul hlavní principy spotřebitelské soutěže. Spotřebitelská soutěž (věrnostní program) je určena všem členům KZW, kteří nakupují výrobky Walmark v lékárnách, na drogistických řetězcích nebo prostřednictvím dobírkové služby. Pro získání bonusu nestačí jen zakoupit výrobek, ale je nutné zaslání čárového kódu z tohoto výrobku na adresu zákaznického servisu.  Doufám, že je tato odpověď postačující. Více informací naleznete na www.kzw.cz a na bezplatné tel. lince 800 141 141.
4. 5. 2004 dne 0:00