Petr, Kutná Hora:
Dobrý den, dne 12.12.2016 jsem odeslal doporučeně čárové kódy ze zakoupených produktů Walmark. Do dnešního dne nemám připsané Wk. Proč? A dále, proč nelze zakoupit produkty za celkovou cenu ve Wk? Dle mého, je to neseriózní taktika Vaší firmy. Za těchto podmínek vážně zvažuji o setrvaní jako člena Walmark klubu. Asi zapomínáte, že Walmark není jedinou firmou na trhu v české republice. Podle mnou odeslaného počtu čárových kódů si můžete lehce spočítat, za jakou finanční částku jsem u vaší firmy nakoupil. V minulosti jsem byl členem klubu jiné organizace, která se začala chovat jako nyní Walmark. Odešel jsem od ní. Mnohokrát mě potom tato firma kontaktovala a nabízela možný návrat za podstatně výhodnějších podmínek. Nepřijal jsem.Ing. Petr Vintiška
19.12.2016 dne 20:41

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Čárové kódy Vám byly připsány dnes 20.12.2016. Potvrzení o připsání bylo odesláno i na Váš e-mail.

Produkty lze zakoupit za celkovou cenu ve Wk. Na základě čeho usuzujete, že to nelze? Celková cena ve Wk je uvedena na našem webu, u každého výrobku zvlášť. Např. Dialevel 60 tbl. je za 284 Wk.

Nově jsme nastavili možnost kombinované úhrady produktu za Wk a Kč. Tato varianta lze použít při menším počtu nastřádaných Wk.

Pokud si s objednávkou za Wk nevíte rady, kontaktujte nás na naši zákaznické lince 800 141 141. Operátorky Vám ochotně pomohou.

S pozdravem a přáním hezkého dne,


 

20.12.2016 dne 13:01