Lenka, Bohumín:
Dobrý den, dělám 10let uklízečku na bazéně, trpím 2roky bolestmi hlavy, byla jsem na vyšetřenína neurologii, kde mě doktorka poslala na CT mozku a předepsala mi Magnosolf. Trpím 4krát do roka průjmy, zvracením, bolením svalstva a horečkou. Lékař mi napsal Algifen, prý je tona všechno. Poraďte mi prosím jak mám proti virum bojovat, Jsem členkou Walmarku a beru hlívu ústřičnou. Děkuji předem. Lenka Richterová
18.06.2014 dne 12:32

Dobrý den, paní Richterová,

bolesti hlavy mohou mít různé příčiny - mohou ji způsobovat jak například problémy s páteří, tak třeba i přílišné psychické vypětí či únava (a dalších důvodů, proč Vás hlava může bolet, je celá řada). Je třeba tedy přijít na to, co bolest hlavy způsobuje právě u Vás. Pěkný článek o bolesti hlavy jsem našla zde: http://www.novinky.cz/zena/131607-bolesti-hlavy-maji-ruzne-priciny.html. Doporučuji konzultovat Váš problém znovu s ošetřujícím lékařem.

Co se týče posílení imunity, doporučila bych Vám užívat přípravek ImunActiv. Tento přípravek obsahuje komplex 4 látek - beta glukany, bioflavonoidy, vitamin C a zinek a je velmi přínosným prostředkem pro podporu imunity. Můžete jej užívat i v kombinaci s Hlívou ústřičnou.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

 

19.06.2014 dne 9:16