Petra, Beroun:
Dobrý den, chystáte v nejbližší době změnu dárků z věrnostního programu? Současné dárky nejsou již nijak moc atraktivní - některé jsou v nabídce již dlouhou dobu a ty atraktivnější, které byly v nabídce kratší dobu (např. dětský termoform, skládací košík), již v nabídce nejsou...Nebylo by od věci provést razantní změnu dárků - návrhy Vám zde byly dány i samotnými zákazníky, tudíž by bylo vhodné k návrhům přihlédnout (z Vaší opakované nabídky je zřejmé, že moc nových nápadů na dárky pro širší okruh zákazníků nemáte, což je velká škoda) a také zajistit, aby dárky byly dostupné po celou dobu platnosti časopisu, ve kterém je kompletní nabídka uváděna, popř. zajistit odpovídající náhradu dárku... Děkuji, Petra.
08.08.2011 dne 9:48

Dobrý den paní Petro, děkujeme Vám za Váš názor.

Vždy se zabýváme náměty klientů a které je možné, ty realizujeme. Snažíme se mít vždy dárky, které poslouží při turistice a sportu, pro všechny věkové kategorie a také cenově dostupné, se spolehlivostí dodavatele. Nápady sice máme, ale nelze všechny realizovat.

Vaši připomínku předávám vedoucímu oddělení. Nyní jsou již kontrakty na podzimní dárky uzavřeny, pro únorové změny je však cesta otevřena. Můžete také přímo s nápadem kontaktovat petr.novotny@walmark.cz , tzn. našeho pana vedoucího.

Děkuji Vám za pochopení situace, přeji hezký den.

 

09.08.2011 dne 11:02