SILVIU, Senice na Hané:
Dobrý den, chtěla jsem si objednat výrobky a zjistila jsem, že mi propadly body... chtěla jsem se dotázat, proč jsem nebyla informovaná o končící platnosti bodů. děkuji za odpověď
06.03.2014 dne 20:31

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.

Platnost Wk je po dobu dvou let s tím, že po tyto dva roky nejeví zákazník o Klub zdraví zájem např zasláním kódů. Nebo případně nákupem. Dle Stanov, které získává každý zákazník při vstupu do Klubu zdraví Walmark, pak Wk po dvou letech expirují.

V případě, že máte zájem o naše výrobky a služby, můžeme se domluvit na vrácení Wk - aktivace proběhne zasláním kódů nebo nákupem a dohodou. Pokud Vám tato možnost vyhovuje, prosím, pošlete nastřádané kódy přímo na mé jméno s uvedením Žádám o aktivaci proexpirovaných Wk, nebo učiňte objednávku telefonicky na bezplatné lince 800 141 141, kde požádejte o přepojení přímo na mě. Pravidelně jsem v práci v době 11-15 hodin, ráda se Vám budu věnovat a vysvětlím případné další podrobnosti.

Nyní naleznete Stanovy zde na webové stránce www.klubzdravi.cz v úseku O nás - Stanovy

Děkuji Vám za pochopení situace, přeji hezký den.

07.03.2014 dne 6:55