Hana, Kadaň:
Dobrý den, chtěla bych začít užívat guaranu při učení , abych se dokázala déle soustředit a nebyla unavená, A chtěla jsem se zeptat jestli to musím užívat každý den, nebo stačí si vzít tku třeba hodinu před učením. Děkuji
24.09.2015 dne 20:28

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o naše výroky i dotaz.

Ve složení našeho doplňku stravy "Gurana-800mg", je obsaženo v 1 tabletě min.10mg (0,01g) kofeinu. Kofein má známé účinky na CNS a ty se projevují odstraněním únavy, zvláště duševní, zbystřuje myšlení – pozornost, paměť a u někoho může fungovat i jako afrodiziakum. Dále působí rozšíření cév, zvyšuje krevní tlak a stimuluje srdeční činnost.

U guarany se nástup účinku dostavuje za 60-75 minu po užití. Dokáže povzbudit činnost nervové soustavy až na dobu 4-6 hodin. Mezi výhody guarany patří také mnohem šetrnější vliv na zažívací trakt, nedochází ke dráždění a překyselení žaludku. Nejvhodnější dobou pro užití guarany jsou ranní a dopolední hodiny.

Dávkování guarany, závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdraví a další podmínky. Řiďte se příslušnými pokyny na etiketě výrobku a nebo se poraďte se svým lékařem, který zná vaši aktuální kondici.

S pozdravem,

25.09.2015 dne 15:03