Andreia, Opava:
Dobrý den, chtěla bych Vám napsat své zkušenosti s přípravkem Lipoxal. Protože jsem po Vánocích přibrala na váze, zakoupila jsem si LipoxalXtreme výhodné balení. Používala jsme ho přesně podle návodu- 2x2 ty po jídle ato po obědě a po snídani. Výsedkem bylo, že jsem přibrala další 4 kg a špek s eusazuje přesně tam, kd enechci- na břiše a bocích. Tak nevím, nalítla jsem??? nepozorovala jsem, že bych měla sníženou chuť k jídlu ( s tím bojuju posledních asi 6 let neustále), ani že bych třeba neměla chuť na sladké. Doufala jsem, že třeba budu lépe chodit na WC, ale ani to nijak nezlepšilo. Opravdu teda nevím, jestli jsme vyjímka, co potrvzuje pravidlo a nebo je to jen klamavá reklama a já jsme nalítla a vyhodila peníze za nic ( mým 3 dětem by se určitě hodily).
13.03.2012 dne 14:03

Dobrý den,

je mi líto, že máte negativní zkušenost s naším potravinovým doplňkem.

Každý člověk má individuální metabolismus (věk, hormonální hladiny, stres atd.) a na každého působí potravinové doplňky na hubnutí jinak. Je mylné, pokud si spotřebitelé myslí, že pokud budou brát doplňek stravy na hubnutí, že samovolně zhubnou.

Přípravek LipoxalXtreme nemá vliv na potlačení chutě na sladké. Pokud máte tento problém, jak sama píšete již 6 let neustále, tak doporučuji přípravek Chromdiet, který tlumí pocit hladu a potlačuje chuť na sladké.

S pozdravem,

Romana Skálová

medicínské oddělení

 

13.03.2012 dne 14:53