Černá, Pokojov 36:
Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda ještě rozesíláte časopisy členům Klubu.Jmenuji se Dagmar Černá .Již několik let mi nic nechodí.Na kartičce mám č.A7201304.Myslela jsem,že již klub neexistuje,ale nyní při hledání léků jsem vás objevila.Mám se tedy zaregistrovat znovu? Nyní jsem se přestěhovala a číslo domu mám 36 jinak vše zůstává stejné.Děkuji za odpověd.
12.05.2012 dne 18:13

Dobrý den paní Černá,

děkuji Vám za zprávu. Klub stále existuje, tištěné informace posíláme všem klientům, kteří nějak na naše materiály reagují, alespoň posíláním kódů nebo nákupem. Vaše poslední komunikace s námi byla v únoru 2010, tedy jsme měli za to, že již o Klub zdraví Walmark nemáte zájem.

Klub stále existuje a také pravidelně vydává časopisy. Pokud si přejete tyto materiály získávat, je vhodné poslat alepoň kódy z produktů.

Děkuji za pochopení, přeji hezký den.

14.05.2012 dne 8:10