Jana, Beroun:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je pod víčkem Marťánků gummi ještě nějaká ochranná fólie. V pátek jsem koupila balení těchto mar´tánků v lékárně, jejich expirace je březen 2013, ale uvnitř jsou bonbony tvrdé jako kámen, ke gumovým mají hodně daleko :-( Víčko bylo špatně nasazené a možná vyschly... Gumové bonbony to často udělají také. Otevřela jsem to a teď nevím, jestli to jít reklamovat, nebo jestli mě v lékárně vyženou, že si vymýšlím?Jak jsou tedy bonbony chráněné ? Je na nich jen víčko nebo ještě nějaká fólie? A jaká je teda správná konzistence , jako gumový bonbon, nebo mnohem tvrdší? Moc děkuji za odpověď.
23.09.2012 dne 13:42
 Dobrý den,

balení přípravků gummi obsahuje PS podvíčko (polystyrenová vložka ve víčku se speciální adhezní vrstvou), kdy při utažení víčka se podvíčko „přilepí“ k hrdlu kontejneru.

V případě, že v zakoupeném balení jsou jednotlivé želé tvrdé a tedy neodpovídají své konzistenci, popř. bylo chybně nasazeno a uzavřeno víčko na kontejneru nebo chybělo výše popsané podvíčko v uzávěru, prosím o vrácení jako reklamace tohoto balení zpět do lékárny, kde jste přípravek zakoupila nebo toto balení prosím zašlete přímo do Walmark na níže uvedenou kontaktní adresu.

V každém případě bude postupováno jako reklamace, pokud budete zasílat přímo zpět do Walmark, balení Vám bude nahrazeno za nové.

Kontaktní adresa pro zaslání reklamace:

WALMARK a.s.

Radana Gryčová
ul. Nová Tovární 1940
737 01 Český Těšín

S pozdravem a přáním hezkého dne

25.09.2012 dne 12:38