Ovidiu, Odolena Voda:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat našla jsem kupónek na 40 bodů s Vaším logem, na co a kde se tyto kupónky dají vyměnit nebo se můžou pokud vůbec platí,poslat jako čárové kódy k Vám. Je tam napsáno "Sbírejte kupónky a sami si vyberte dárek Katalog ve všech lékárnách." Ale kterých lékáren se to týká, dnes jich je na trhu hodně. Děkuji za odpověď Trošková
08.03.2014 dne 12:21

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz, paní Trošková

Lituji, tyto kuponky jsou staré cca 10 -13 let a nejsou v platnosti. Wk čili body za výrobky stále platí, střádají se nákupem na www.klubzdravi.cz nebo zasláním originálních kódů z našich výrobků, už bez rozlišení, zda nakoupeno v lékárně nebo u nás.

Bližší informace naleznete na www.klubzdravi.cz v úseku O nás - Stanovy.

Wk střádají pouze členové Klubu zdraví Walmark, mohou si koupit výrobek nebo dárek, podle množství nastřádaných Wk.

Přeji Vám hezký den

10.03.2014 dne 8:00