Jana, Frýdlant nad Ostravicí:
Dobrý den,chci se zeptat ,můj syn příliš rychle vyrostl,bylo podezření na Bechtěrevovu nemoc,ale to se vyloučilo,doktorka se ptala zda-li užívá vitamín D,já řekla,že né ,jenom když byl malý,chci se zeptat jestli je vitamín D obsažený v tobolkách EPA rybí olej,nebo co jiného koupit ,když nejí ryby ani maso?Má zakřivenou páteř ,prosím o radu .Děkuji Sochrová Jana
13.06.2011 dne 16:04

Dobrý den paní Sochrová

Vašemu synovi bych doporučila výrobek Marťánci Gummi - důležitou složkou tohoto výrobku je vitamin D v kombinaci s vápníkem, které jsou důležité pro řádný růst a rozvoj kostí dětí - což pro Vašeho syna bude přínosem.

Navíc bych Vám doporučila přípravek Hvězdíci, což jsou Omega 3 mastné kyseliny - tedy rybí olej (navíc znovu obohacené o vitamin D). Pokud by Hvězdíky Váš syn odmítal (vyskytly se totiž  případy, že dětem tyto tobolky prostě nechutnaly - rybí olej je zde opravdu cítit - i když tobolky mají pomerančovou příchuť), doporučila bych Vám nějaký jiný multivitaminový přípravek, který je obohacen o vitamin D - např. Marťánci s prebiotiky či Marťánci s Imunactivem.

S pozdravem a přáním pěkného dne

 

15.06.2011 dne 10:33