Monika, Hostinné:
Dobrý den, chci se zeptat co užívat..již od základní školy mám problémy s kyčlema a kolenama, nemohla jsem a nemůžu dělat např.dřepy, podlomí se mi kolena a vrže mi v nich a kyčle mi přeskakují a někdy dost bolí...je mi 28 let..nevím zda si vybrat Proenzi, želatinu nebo Arthro stop?? Díky za odpověď...
22.03.2011 dne 11:42

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.

Určitě doporujeme Proenzi 3+, od zítřka bude v prodeji zvláštní akční balení - při koupi dvou balení Proenzi 3+ 180 tabl bude automaticky přidáno třetí balení zdarma. Pro Vás, vzhledem k věku, doporučuji toto užívání Proenzi 3+:

První tři měsíce 3 tablety denně, můžete rozloženě v průběhu dne, nebo všechny tři najednou, např. ráno po snídani, zapít dobře tekutinou.

V následujícím období užívat dvě tablety denně, rozloženo stejně, a to dlouhodobě, trvale. Pokud si budete chtít udělat přestávku, je to možné, účinná látka má "dozvuk" cca měsíc až dva, následně je tělem spotřebována. Znamená to také, že po znovu nasazení Proenzi 3+ se účinek projeví cca do tří týdnů. Proto je vhodnější trvalé užívání. Nehrozí předávkování, kontraindikace, návyk.

S přáním krásného dne

22.03.2011 dne 11:49