Iva, Trutnov 1:
dobrý den,chci se zeptat,chtěla bych užívat prášky,ale nemohu se rozhodnout,Je mi 58 let,jsem po operaci štit.žlázy,beru ted letrox,dále půl prášku lokrenu,a apo ome na žaludek,kvůli štávám,mám i nadváhu,chtěla bych něco na zhubnutí a zároven na klouby i na střeva,po požití dlouhodobě užívání antibiotik,mám často průjmy.Děkuji Vám předem za odpověd
26.04.2012 dne 8:23

Dobrý den,

doporučila bych Vám přípravek Digella, což je doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny a prebiotik podporující zažívání a správnou funkci tlustého střeva. Pokud tento přípravek budete užívat alespoň 30 minut před jídlem, má ten efekt, že v trávicím traktu nabobtná, čímž zvýší svůj objem a tím podpoří Vaši nasycenost (následně toho méně sníte) - tak může napomoci s úpravou Vaší hmotnosti.

Z dalších výrobků, které by mohly napomoci upravit Vaši střevní mikroflóru narušenou užíváním antibiotik, bych Vám doporučila přípravek Laktobacily FORTE s prebiotiky. Toto je doplněk stravy, který přispívá ke správnému zažívání a normalizuje průchod tráveniny střevy a podporuje rovnováhu střevní mikroflóry.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

27.04.2012 dne 11:59