Jana, Náměš´t na Hané :
Dobrý den chci se prosím zeptat proč jsou u Vás ceny výrobků pro mě jako člena vyšší než třeba v lékárně? V dnešní době každý šetří kde se dá a já jsem se domnívala že jako člen budu mít ceny za lepší cenu než jinde.Vysvětlíte prosím ?
18.12.2012 dne 8:05

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz.

Zásilkový prodej našeho klubu je jen jednou z jeho mnoha aktivit a nemá hlavní prioritu. Posláním je aktivně propagovat zdravý životní styl, informovat o nových trendech a vhodnou formou vést k odpovědnému přístupu k vlastnímu zdraví, které je základním předpokladem kvalitního a aktivního života.

Zásilkový prodej s nabídkou produktů špičkové kvality je jen jeho další součástí.Klub nabízí mimořádné doprodejové nabídky, výhodné speciální např. 1*2 roční kůry, ale nemůžeme nabídnout faranci nejnižší ceny. U všech produktů toto ostatně nemůže nabídnout žádný prodejce.

Lékárny si určují ceny za produkty samy,pokud chtějí podpořit prodej určitého výrobku, mohou mít i nižší cenu než v naší zásilkové službě. My budeme rádi, když si vyberete náš výrobek Walmark třeba v lékárně. U nás dostanete za zaslaný kód / i z výrobku koupeného v lékárně/ Wk do věrnostního programu, poskytneme Vám veškeré informace. Ovšem při nákup v naší zásilkové službě získáte i Bonus za nákup do věrnostního programu, což zase lékárny neposkytují.

Věřím, že si vyberete pro sebe nejvhodnější způsob nakupování, Klub zdraví Walmark bude zde vždy pro Vás.

18.12.2012 dne 10:51