Ludmila, Praha:
Dobrý den,beru MegaLecitinFORTE 1325mg již 5měsíců2x1tob.a2x1tob.Omega3 FORTE.Nyní mám již několik dní pocit oteklosti tělesné a klouby mám určitě objemnější, nenavléknu prsteny.Je možné, že to dělá Lecitin? Beru ještě tab.Olwexya75mx+Frisium 10mg Děkuji za odpověď. Ludmila
21. 5. 2014 dne 21:19

Dobrý den,

pokud tyto všechny doplňky stravy berete  již 5 měsíců a pociťujete až nyní nějaké potíže ve formě otoků, nejsem si jistá, zdali to způsobují právě tyto přípravky. Jestli je to způsobeno právě Lecitinem nebo Omegou nebo něčím jiným (nástupem dalšího onemocnění), tak tuto informaci Vám též nikdo nepotvrdí.

Doporučuji Vám vysadit MegaLecitin a pokud Vám otoky zmizí nebo aspoň budou ustupovat, je to způsobeno tímto přípravkem. Pokud ne, tak zkuste vysadit i Omega 3 Forte. Každý má jinou konstituci a není možné nikdy zjistit, jak jednotlivé léčivé přípravky, které berete, mohou reagovat i byť jenom s doplňky stravy.

S pozdravem, Pokud by otoky nezmizely, (do 3-4 týdnů po vysazení) navštivte svého praktického lékaře

Skálova Romana

Medicínské oddělení

 

22. 5. 2014 dne 9:25