Otázka 38000

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den,dnes jsem se díval,že objednám u vás něco z vánoční nabídky.Říkám si mám tam 388,,bodů",tak je využiji.Přihlásím se,a ,,hledím"Wk body nula.Dívám se do svých objednávek a je tam něco,že dva roky o nečinnosti a podle nějakých pravidel se body ruší.Takže jsem o své ,,úspory"přišel?V době,kdy různé termíny za nás hlídají počítače,není možné upozornit,blíží se konec vašich bodů,máte možnost do ...je vyčerpat,nebo propadnou.A ono nic.Takže de fakto,se na mých bodech něco vydělalo.Já si za ně nic nekoupim,takže jiný pošetří.Co se týká zasílání nabídek,tak chodí často.To je vše,vánočním balíčkem od Walmarku,tentokrát nikoho neobdaruju.S pozdravemSedláček Ladislav

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Platnost nastřádaných Wk ve věrnostním programu KZW je limitovaná. Pokud člen KZW, disponující Wk na svém účtu, nepošle v období jednoho roku čárové kódy či nezíská Wk za nákup v zásilkové službě, je jeho stav Wk vynulován. Litujeme, na tuto skutečnost nejsme povinni klienta předem upozornit.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

 

 

Markéta Skalková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.