Otázka 37961

Odpovědi na vaše otázky:

Používám Váš výrobek Super Kolagen Complex. Zpočátku, asi na základě předchozích nepříliš dobrých zkušeností s výrobky určenými pro zlepšení problémů s klouby, jsem byla dost skeptická, ale teď (po cca 2 měsících užívání) musím říct, že zlepšení (ústup bolesti a lepší pohyblivost kolene) připisuji právě tomuto preparátu. Jen jedna malá poznámka - dívala jsem se na složení, které uvádíte - je tam nejprve "denní dávka obsahuje:", kde jsou uvedeny všechny účinné látky, a pod tím je "složení:" - jsou tam vypsány i pomocné látky, ale není tam uveden kolagen I, pouze kolagen typu II. To samozřejmě uvádím jen jako podnět k doplnění informací o výrobku.No a nakonec - ty tky jsou tak dobré, že mám problém zůstat jen při jedné denněZdravím. M.Setničková

Dobrý den paní Setničková,

taková pozitivní odezva od Našich klientů Nás velmi těší. Těší nás nejen udržení Vašeho kloubního zdraví, ale i příjemná chuť, kterou výrobku připisujete.

Co se týče Vaší poznámky k zápisu, ve výpisu "složení" je uveden želatina hydrolyzovaná, což je právě onen kolagen I.typu jiným slovy.

Přeji Vám za celou Naši společnost mnoho zdraví a příjemně prožité Vánoční svátky

 

 

Dagmar Frohlichová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.