Otázka 37869

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý večer,jak jsem zjistil, mění se pravidla u věrných zákazníků a pokud jsem pochopil správně, je třeba se do tohoto "klubu" znovu zaregistrovat ?? Nicméně, vaše produkty nenakupuji jen přes váš -shop, ale například i v lékárnách, kdy potřebuji třeba jen jedno balení. A jestli předpokládám správně, tak za nákupy těchto výrobků se WK body neudělují... Asi by pro vás bylo velmi namáhavé a finančně náročné zaslat stávajícím členům karty - potažmo i novým, které by v lékárnách či prodejnách načítaly tyto bonusy za jednotlivé produkty na naše účty, nebo se mýlím?? Běžně tak mají solidní e-shopy, prodejny, lékárny a další prodejci jakéhokoliv sortimentu, aby si své zákazníky udrželi. Ptám se tedy : Vy k takovým firmám nepatříte??Prosím zveřejněnou odpověď pro všechny členy na vašich stránkáchSmetana Josef.

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Ano, potvrzujeme, že se věrnostní program od nového roku mění.

Čárové kódy lze zasílat do 31.12.2016. Výběr nastřádaných Wk je do 31.3.2017. Nevyčerpané Wk budou po tomto datu neplatné.

Informace o změně jsou již uvedeny na našich webových stránkách. Komunikujeme je veřejně v dotazech a diskuzním fóru na našem webu. Dále jsou písemně uvedeny v říjnovém magazínu Klubu zdraví Walmark.

Součástí nového zákaznického programu budou různé akce, slevy a nabídky klientům na míru.

Co se týče Vámi zmiňovaných karet v lékárnách. Ano, některé lékárny, např. Dr. MAX, Moje lékárna, atd. mají své vlastní klubové karty, kde si klient uplatní výhodu za nákup v dané lékárně. V tomto případě se však nejedná o kartu konkrétního výrobce produktu.
Litujeme, nemáme přehled o tom, zda-li i ostatní farmaceutické firmy mají své klubové karty.
Naše klubová karta v lékárnách nikdy neplatila, jelikož se jednalo o věrnostní kartu e-shopu Klubu zdraví Walmark, nikoliv lékárny.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Markéta Skalková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.