Otázka 37861

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, dnes jsem zjistila, že jste moje WK zrušili. Protože jsem Vaší dlouholetou zákaznicí, byla bych uvítala od Vás upozornění, že je termín na objednání téměr na konci. Je to sice ve stanovách, ale za ta léta jsem na to zapomněla. Vaše jednání mě překvapilo a takový přístup jsem nečekala. Ukončete proto moječlenství. Hendrychová.

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Jak správně uvádíte, platnost věrnosntích bodů (Walmark korun) je uvedená v našich stanovách. O ukončení platnosti Wk nejsme povinni klienta informovat.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a zároveň potvrzujeme ukončení členství v Klubu zdraví Walmark.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Markéta Skalková

ShopRoku 2016

Hledej

Nákupní košík
Zaregistrovat se

Zapomněl(a) jste heslo?

Zaregistrovat se

Přihlásit přes Facebook:

VOLEJTE ZDARMA
Po-Pá: 7:00 - 17:00

Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.