Adrian, Buzau:
Dobrý den.Mám dotaz, jak je možné, že váš produkt - konkrétně Urinal se zlatobýlem 60+10 tbl. (dárek Urinal Akut) je nyní v běžné prodejní síti - Dr.Max prodáván za cenu 279,- Kč. a vy jej svým členům nabízíte za cenu 349,- Kč. Není to ostudné, když si kdokoliv koupí stejný výrobek o 70,- Kč. dráž než vaši dlouholetí členové?? Za jakou cenu dodáváte do sítě lékáren Dr.Max tento výrobek, aby mohl mít i prodejce provizi??Nemyslíte, že by bylo vhodné s tímto něco udělat??Děkuji za odpověď.Mimochodem jsem si jedno balení objednal 30.4. a zítra už je zásilka na poště. :-(
05.05.2016 dne 18:45

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Rozumíme Vaši připomínce a děkujeme za upozornění. Lékárny si jakožto samostatné obchodní subjekty mohou nastavit vlastní akce a slevy na výrobky, které prodávají. Pokud si porovnáte cenu produktu např. na Heuréce, naleznete Urinal 60 tob. s cenou 349 Kč i v jiné e-shopech.

Klienti Klubu zdraví Walmark mohou využít klubových výhod, např. věrnostní program, slevu na celou objednávku, akci 1+1 zdarma, atd.
Nyní připravujeme slevu 20% na celý nákup.

Jelikož jste náš TOP klient, máte dvojitý bonus za nákup, možnost 2x ročně nakoupit bez poštovného. TOP klientům zasíláme veškeré informace o slevách, akcích, výhodách.

Členství klubu zdraví Walmark je dobrovolné, je tedy pouze na Vás, které výhody si zvolíte. Zda-li nákup v lékárnách nebo v našem zásilkovém obchodě. Samozřejmě budeme rádi, když si náš výrobek zakoupíte v kterékoliv prodejně.

Děkujeme za Vaši přízeň a názory.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

12.05.2016 dne 8:35