Otázka 37460

Odpovědi na vaše otázky:

Mám suchou a citlivou pokožku. Každé jaro se mi objevují po těle svědivé zarudlé skvrny. Produkt Chlorella Japan FORTE mi pomáhá. Letos se mi nedaří "nastartovat" jeho účinnost. Proto prosím o radu, jak postupovat při dávkování a hlavně kdy a co při tom jíst. Děkuji.

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Dávkování Chlorelly Japan Forte je v rozmení 3-5 tbl./2 denně. Užívat 15 min. před jídlem. Pro nastartování detoxikace můžete užívat vyšší dávku 5 tbl./2x denně. Při této dávce Vám velké balení 300 tbl. vydrží 1 měsíc, což by mělo být dostačující. S užíváním však můžete pokračovat, pro dlouhodobé užívání stačí 3 tbl./2x denně.

Dodržujte odstup 15 min. před jídlem a tablety zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny. Dávky si rozdělte dopoledne/např. snídaně, svačina a odpoledne/večeře. Větší příjem tekutin dodržujte i během detoxikace, aby mohly škodlivé látky z těla rychleji odcházet.

Detoxikaci můžete podpořit i Ostropestrcem Mariánským, který má detoxikační a antioxidační účinky na játra. Lze užívat společně s Chlorellou, v dávce 1 tbl./denně.

S pozdravem a přáním hezkého dne,


 

Markéta Skalková

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Chlorella Japan FORTE

Chlorella Japan FORTE

Vysoká dávka – 500 mg Chlorelly v jedné tabletě

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánský

100% čistý vysoce kvalitní extrakt ze semen.

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.