Otázka 37418

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy bude dokončen dárkový program. Stále tam vidím hlášku, abychom měli strpení, že je prováděna úprava. Jsou tam věci, které starší lidé, kteří většinou využívají nákupy Vašich produktů nepotřebují. Když jsem si objednala utěrky, tak jsem dostala zprávu, že budou naskladněny a pak už nebyly a s froté ručníky to bylo totéž. Posílám čárové kody, platím poštovné, ale z Vaší nabídky již nic nepotřebuji. Takže jsem 2x zaplatila poštovné za odeslání kodů a nic jsem si nevybrala. Myslím, že by v nabídce dárků věrnostního programu, mělo být něco, co by upotřebila starší generace.Utěrky a ručníky byly dobré a upotřebí je všichni. Kupovat si ve strším věku další žehličku, váhu, sušičku, manikuru či batoh je opravdu zbytečné, protože tyto věci již každý má a duplicity nevyužije. Děkuji za odpověď, kdy bude úprava stránky dárkového programu dokončena.Novotná

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Nabídka dárku je již aktuální, poznámku smažeme. Děkujeme za upozornění.

Je nám líto, že si z letošní nabídky nemůžete vybrat. Wk body však můžete použít i na nákup našich produktů zdarma.
Dárky vybíráme dle zájmu klientů, jejich prodejnosti a atraktivity. Např. o utěrky byl malý zájem, proto jsme je do věrnostního programu opětovně nezařadili. Všechny dárky, které jste vyjmenovala jsou v současné době velmi žádány a to tak, že bohužel nezvládáme pokrýt poptávku. Další aktualizace věrnostního programu proběhne v září 2016.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

 

 

Markéta Skalková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.