Otázka 37417

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, měla bych dotaz týkající se Urinalu Akut. V úterý 22.3. jsem užila Unidrox - jednorázové antibiotikum předepsané od paní doktorky obvodní vzhledem na bolesti a pálení při močení. Chtěla jsem se zeptat, zda-li je možné začít užívat i Urinal Akut. Ještě užívám 2-0-2 Estrofem kvůli sliznici, dále Femibion 1, jednu tku denně, pak 1/2 ty Caltrate - vápníku a jednou týdně 15 kapek Vigantolu - vitamín D. Vápník i vitamín D lze na čas vysadit, pokud by to bylo zapotřebí s ohledem na Urinal. A tak jsem se chtěla optat, zda-li ty ostatní léky co užívám nebudou problémem a pokud některý z nich vadí, tak bych ho na pár dní než bych dobrala Urinal vysadila. Ale chtěla jsem se předem poradit - před začátkem užívání. Předem děkuji, vždy jsem s Urinalem byla spokojena,ale nebrala jsem tyto léky, výše napsané. S pozdravem Lišková

Dobrý den paní Lišková,

přípravek Urinal Akut můžete užívat spolu s lékem Unidrox. Není známá ani kontraindikace s lékem Estrofem, ani doplňkem Femibionem 1. Avšak, přípravek Caltrate obsahuje 400 IU Vitamínu D3, Vigantoil je také vitamín D, a Urinal Akut také obsahuje vitamín D. Vzhledem k tomu, že je to vitamín rozpustný v tucích, zde bych viděla komplikaci. Doporučuji tedy po dobu užívání Urinalu Akut vysadit produkt Caltrate a Vigantol, a pak se k němu vrátit. Urinal Akut můžete užívat i dlouhodobě.

Přeji příjemný den

Dagmar Fröhlichová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.