Otázka 37409

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, chtěla bych poradit, zda příměsné složky z potravin. doplňků, které beru, neovlivňují moje zdraví (hodněkrát za zimu mě bolí v krku a mám rýmu). Beru denně, krom léků: Betaloc SR 200, Xyzal a Godasal, potravinové doplňky: Omega3, Lutein, OptiTensin, Urinal. Omega3 a Lutein beru kvůli dědičné oční nemoci, OptiTensin mi již několik let pomáhá účinně snižovat vysoký tlak. Občas vezmu pro zklidnění GS-Anxiolan. Děkuji.

Dobrý den,

nevím zcela jistě, co myslíte pojmem příměsné složky. Jestli myslíte aktivní látky produktu a nebo látky, které mu dávají formu, tvar, a strukturu, tedy pomocné složky výrobku. Pomocné složky, by neměli v žádném případě ovlivňovat jakkoli Váš stav, a jejich množství, je řízeno zákonem.

Zaměříme- li se na léky které užíváte a doplňky stravy, není zde zjevná žádná kontraidikace, která by mohla koplikovat Váš zdavotní stav.

Kombinace doplňků v rámci Vašeho zdravotního stavu je zvolena dobře.

V případě, že užíváte více léků, je dobré volbu doplňků stravy, konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Děkuji za Váš dotaz.

Dagmar Fröhlichová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.