JARMILA, TŘINEC:
kde najdu svoje členské číslo,emailovou schránku kterou vám mám poslat pro zasilání novinek a produktů a jestli je v Třinci odběrové místo objednaného zboží. Děkuji.
18.03.2016 dne 21:58

Dobrý dne,

děkujeme za Váš dotaz v poradně.

Litujeme, na Vaše jméno neevidujeme žádnou registraci. Pokud jste u nás měla v minulosti registraci, kontaktujte nás na naší zákaznické lince 800 141 141, kde Vás operátorky mohou dohledat např. podle adresy.

Zaregistrovat se můžete přímo na našich webových stránkách www.kzw.cz, kde vyplníte i e-mailovou adresu pro zasílání novinek.

Oběrné místo v Třineci nemáme. Zboží doručujeme do 3 pracovních dnů Českou poštou, přepravní společností DPD nebo si je můžete nechat zaslat na pobočku zásilkovny. Přehled poboček v České republice najdete přímo na stránkách www.zasilkovna.cz

S pozdravem a přáním hezkého dne,

21.03.2016 dne 9:40