Otázka 37200

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den pane Bílku,

je mi líto, ale řídíme se Stanovami klubu zdraví, které jsou zveřejněné na www.klubzdravi.cz v článku 3.8 ze kterého cituji:

Platnost nastřádaných Wk ve věrnostním programu KZW je limi­tovaná. Pokud člen KZW, disponující Wk na svém účtu, nepošle v období posledních dvou let čárové kódy či nezíská Wk za nákup v zásilkové službě, je jeho stav Wk vynulován.

Jana Rucká

ShopRoku 2016

Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.