Otázka 37157

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den,velmi mě mrzí, že jste přestali nabízet ImunActiv. Byl opravdu spolehlivý, byla jsem s ním maximálně spokojena. Dost často mě zachránil při nachlazení, nebo urychlil průběh nemoci. Mrzí mě, že si budu si muset najít u konkurence nějaký ekvivalentní výrobek s beta glukanyd (což je velmi těžké). To co teď nabízíte ve mě nevzbuzuje důvěru. Dříve jsem užívala Viaderm na kůži a vlasy. Po vašem "vylepšení" mě vůbec nevyhovuje a nesplňuje moje požadavky, proto jsem ho přestala kupovat. Fakt jsem zklamaná.

Dobrý den,
děkujeme za Váš názor.
Jednou z priorit naší firmy je naslouchat spotřebitelům a proto si ceníme každého názoru, i když není pozitivní.
Ano, výroba Imunactivu byla ukončena a jako náhradu jsme uvedli novinku ImunoElixeer, který je svým složením velmi kvalitní výrobek. Obsahuje kombinaci čtyř bylinných extraktů tradičně používaných k podpoře zejména dýchacích cest a zvýšenou dávku Zinku a vitaminu C pro podporu imunity.
Mrzí nás, že na náš nový výrobek
ImunoElixeer pohlížíte s nedůvěrou, aniž by jste jej předem vyzkoušela.
Pokud Vám nevyhovuje složení Viadermu Complete, doporučujeme vyzkoušet Reghaar vlasový stimulátor a aktivátor. Stimulátor podporuje růst a výživu vlasů. Aktivátor tonikum je proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů.
Klienty je tento výrobek velmi dobře hodnocen.
Pro jakékoliv doplňující informace jsme Vám k dispozici také na zákaznické lince 800 141 141.
S pozdravem a přáním hezkého dne,

Markéta Skalková