Otázka 36915

Odpovědi na vaše otázky:

Prosím o sdělení,zda mohu želatinovou tobolku rozkousat a rozpustit rybí tuk v ústech anebo je lepší spolknout,aby se rozpustila v žaludku.Jedná se o produkt Omega forte.Další dotaz Ochucený B komplex + C se má cucat nebo ho stačí Jen polknout?

Dobrý den paní Kvízová, děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše výrobky,

doporučení při užívání doplňku stravy Omega 3 rybí olej, 2-3 tobolky denně spolknout, jestliže nechcete polykat tobolky je možné obsah tobolky/tobolek vymačkat na lžíci s trochou mléka a užívat rybí olej tak. Tobolky nezozpouštějte v ústech.

B-komplex s vitaminem C s ovocnou příchutí je ve formě tablet, kdy dávkování je 1 tableta denně, kterou je třeba spolknout a zapít tekutinou, nejsou to cucací tablety.

S pozdravem,

Kateřina Tomková