Otázka 36831

Odpovědi na vaše otázky:

dobrý den, prosím vás, už před několika měsíci v tv jste avizovali, že budou Martánci pro děti a podobné výrobky bez košenily, že bude nahrazena něčím jiným. Zatím na složení pořád vidím "vylouhované oplodněné samičky" či jak to bylo prezentováno. Proto ač kupuji jiné výrobky od vás, gumové vitamíny berem od jiného výrobce. a že jich máme spotřebu při 6 členech :-) . Bude ta změna? děkuji za info, MK

Dobrý den paní Křiklánová,

děkujeme za Váš dotaz i zájem o naše výrobky.

Mohu Vás informovat, že tak jak jsme informaci prezentovali, náhrada obsaženého barviva se připravuje. Změna ve výrobě je delším procesem a musí projít změnami v dodavatelích, výrobních specifikacích i skladech. V Marťáncích Gummi s Echinaceou bude nahrazeno barvivo košenila koncentrátem z černé mrkve. Přesný čas, kdy zněna nastane nyní neznám.

Jako zcela nový produkt je teď na podzim, na trhu ve formě sirupu „Marťánci ImunoFORTE sirup“: obsahuje pouze bylinné extrakty, betaglukany a vitamin C a neobsahuje barviva, konzervační látky, umělá sladidla a lepek.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Kateřina Tomková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.