Otázka 36829

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý dentrpím masivní neurogenní latentní tetanii kolik můžu sníst za den t Magnesium B6 ABYCH SE NEPŘEDÁVKOVALA?beru ještě 4 druhy antiepileptik léky na úzkosti zolloft a rivotril děkuji slečna Martina Konopčíková

Dobrý den slečno Konopčíková,

děkujeme za Váš dotaz i za zájem o výrobky Walmark. Veškeré doplňky stravy Walmark, jsou obecně netoxické a vykazují obvykle velmi dobrou snášenlivost. Nadměrné užívání hořčíku ve vysokých dávkách z doplňků stravy, ale může být toxické. Nejvyšší přípustná dávka přijatého hořčíku z doplňků stravy je pro dospělé osoby a děti od 9 let věku: 350 mg / den. (Magnesium + B6 – obsahuje v denní dávce 6 tablet, 300 mg hořčíku). Další hořčík také přijímáte v normální denní dietě, kterou konzumujete, např. v celozrnném chlebu, zelené listové zelenině (př. špenát), luštěninách (př. fazole, hrách) a také v ořechách.

O složení a typu doplňku stravy, který pravidelně užíváte, se určitě poraďte se svým ošetřujícím lékařem, který je podrobně obeznámen s Vaším zdravotním stavem a také zná léky, které pravidelně užíváte s ohledem na zmíněnou diagnózu.

s přáním hezkého dne,

Kateřina Tomková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.