Otázka 36821

Odpovědi na vaše otázky:

Kolegyně v zaměstnání - věk asi 45 let si stěžuje na pálení žáhy ,který potravinový doplněk by jí pomohl ?Děkuji za odpověď

Dobrý den pane Soukupe,

děkujeme za dotaz, pálení žáhy – refluxní choroba jícnu – má většinou více možných příčin od nadváhy (kdy je žaludek tlačen směrem vzhůru), přes konzumaci nevhodných potravin – při dietních chybách, konzumaci alkoholu nebo kouření atd., které zvyšují kyselost žaludku (vyšší tvorba kyseliny chlorovodíkové) až po diagnostikování nemoci: refluxní choroba jícnu (gastroesofageálníreflux). Jestliže se pálení žáhy u vaší kolegyně vyskytuje občas po určitém druhu jídla, zcela postačí, napít se sklenice vody (např. s rozpuštěnou jedlou sodou) nebo si zakoupit antacida, aby jednorázově snížila překyselení žaludku.

Jestliže je pálení žáhy trvalé je nutné vyhledat lékaře, který určí diagnózu a zahájí léčbu.

Žádný z našich doplňků stravy a ani volně prodejné léčivo neřeší pálení žáhy, doporučujeme upravit životosprávu, a když to nepomůže, je třeba navštívit lékaře.

S pozdravem,

Kateřina Tomková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.