Otázka 36775

Odpovědi na vaše otázky:

Podobně jako pán v otázce 24976 chci koupit výrobky bez živočišných produktů, jako je např. želatina. Problém ale je, že jste "kopmletní složení" přestali uvádět :-( Také by bylo dobré přestat používat košenilu a další zbytečné látky, je to možné?

Dobrý den,

děkujeme za Váš názor i dotaz. Veškeré složky obsažené ve výrobcích Walmark jsou v souladu s platnou legislativou EU i České republiky. Vámi zmíněná košenila je barvivo, které je schváleno a povoleno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Nevím, co míníte označením "další zbytečné látky".

Kompletní složení našich výrobků máme na webových stránkách, u každého výrobku zvlášť v „záložce“ „složení“. A každý výrobek má uvedené celkové složení pod tabulkou složení na etiketě nebo na krabičce, protože je to vyžadováno legislativou.

Všechny naše výrobky, které jsou ve formě tobolek (ať měkkých nebo tvrdých) obsahují želatinu (v drtivé většině) živočišného původu. Jestliže hledáte výrobky bez živočišného obsahu, vybírejte tablety nebo sirupy a nebo se musíte obrátit na jiného výrobce.

S pozdravem,

Kateřina Tomková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.