Otázka 36746

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den,mám bolesti pod čéškou kolenního kloubu při chůzi do schodů, někdy i ze schodů. Nedokáži se orientovat, který produkt by mi pomohl. Zaujal mě produkt Super Kolagen. V nabídce máte ale i produkty Proenzi, nevím však, jaký produkt zvolit. Prosím o radu, podle jakých kritérií mám zvolit vhodný produkt pro můj problém. Děkuji moc za radu.Petr

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše produkty i za dotaz.

Na podporu kloubní výživy Vám můžeme nabídnout přípravky řady Proenzi (Proenzi 3+, Proenzi Comfort, Proenzi Comfort Stick, Collagen), přípravek GelActiv PRO a také Super Kolagen. Všechny tyto produkty jsou řazeny do kategorie doplňků stravy, které neléčí, ale podporují správné fungování kloubů lidského těla.

Vaše obtíže, které popisujete a hlavně bolest, nasvědčují, že je potřeba odborné vyšetření lékaře ortopeda. Také neudáváte Váš věk. Doporučujeme konzultaci s lékařem, a když budete mít užívat přípravky na podporu pohyblivosti a výživy kloubů můžeme doporučit. Pravděpodobně Vám ubývá – ztenčuje se vrstva kloubní chrupavky a pro její podporu – rozumějte její výživu, je možno doporučit výrobky, které obsahují kolagen typu II a to jsou všechny výrobky řady Proenzi i Super Kolagen a GelActiv PRO je doporučován při zvýšené zátěži kloubů (sport, těžká práce).

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kateřina Tomková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.