Otázka 36745

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den, chtěla bych začít užívat guaranu při učení , abych se dokázala déle soustředit a nebyla unavená, A chtěla jsem se zeptat jestli to musím užívat každý den, nebo stačí si vzít tku třeba hodinu před učením. Děkuji

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o naše výroky i dotaz.

Ve složení našeho doplňku stravy "Gurana-800mg", je obsaženo v 1 tabletě min.10mg (0,01g) kofeinu. Kofein má známé účinky na CNS a ty se projevují odstraněním únavy, zvláště duševní, zbystřuje myšlení – pozornost, paměť a u někoho může fungovat i jako afrodiziakum. Dále působí rozšíření cév, zvyšuje krevní tlak a stimuluje srdeční činnost.

U guarany se nástup účinku dostavuje za 60-75 minu po užití. Dokáže povzbudit činnost nervové soustavy až na dobu 4-6 hodin. Mezi výhody guarany patří také mnohem šetrnější vliv na zažívací trakt, nedochází ke dráždění a překyselení žaludku. Nejvhodnější dobou pro užití guarany jsou ranní a dopolední hodiny.

Dávkování guarany, závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdraví a další podmínky. Řiďte se příslušnými pokyny na etiketě výrobku a nebo se poraďte se svým lékařem, který zná vaši aktuální kondici.

S pozdravem,

Kateřina Tomková

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.