Otázka 36727

Odpovědi na vaše otázky:

Dobrý den pane doktore nebo paní doktorko. Prosím o radu, který z produktů od Walmarku by byl pro mne vhodný. Ráno se probouzím s oteklými prsty na rukou a občas mě i brní, tyto otoky během hodiny zmizí. Ale během dne mi otečou nohy a večer mě bolí. Prodělala jsem před dvěma měsíci hormonální léčbu (IVF), již čtvrtou během pěti let, opět neúspěšně. Před třemi lety jsem užívala Detralex, a nyní podle mého lékaře, již není potřeba ho užívat. Děkuji předem za radu. Zuzana M.

Dobrý den, vzhledem k nedávno prodělané IVF dle mého názoru máte na hormonální dysbalanci nárok. Vaše potíže bych připisovala doznívání IVF, kdy se organismus musí dostat znovu do "normálu". Vzhledem k Vámi popisovaným potížím Vám doporučuji více odpočinku, psychickou pohodu, méně stání, pokud budete sedět - dejte si vždy nohy "nahoru - na židli", aby se na nich nedělaly otoky. Jediné co bych Vám nyní doporučila jsou vitamíny, které by mohly přispět k rychlejší "regeneraci" organismu. Z našich doplňků stravy zkuste Spektrum Energy, které obsahuje i Q10. Pokud by se příznaky zhoršovaly nebo nepřešly do 3 měsíců od IVF, doporučuji Vám navštívit pratického lékaře.

S pozdravem,

Skálová

Romana Skálová

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.